Přihlášení a registrace

Prostřednictvím této stránky je možné se přihlásit jako registrovaný uživatel tohoto webu a rezervačního systému Světa techniky.

Budeme tak moci vzájemně komunikovat. Vy můžete využívat rezervační prostředí pro objednávku vzdělávacích programů. My Vás jeho prostřednictvím můžeme informovat o novinkách, které jsme pro Vás připravili a aktivitách, které čekají na zaplnění Vašimi rezervacemi.

Na základě platnosti nařízení o ochraně osobních údajů  GDPR - General Data Protection Regulation – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů platného od 25.5. 2018 vás informujeme, že Vámi poskytnuté osobní údaje (jméno a příjmení, e-mailová adresa a telefonní číslo) shromažďujeme na základě oprávněný zájem pro účely uskutečnění rezervací programu pro skupinu návštěvníků a její zdárnou realizaci.

Registrace nového uživatele

Vyplněním níže uvedeného formuláře si můžete zaregistrovat uživatelský účet na tomto webu a propojit jej s danou organizací. Následně budete moci spravovat svůj profil, přihlašovat se na akce, získáte přístup k výukovým zdrojům, apod.

Zvolte kategorii subjektu, ke kterému se chcete registrovat

Kraj       Jste subjekt se sídlem na Slovensku?
Obec Ulice
Zadejte alespoň část názvu obce či ulice pro vyhledání konkrétní školy/školského zařízení. Následně klikněte na odpovídající školu v seznamu a vyčkejte získání dat ze systému ARES.

Nenašli jste svou školu v seznamu? Můžete se registrovat přímo pomocí IČ...
 

Zadejte výsledek uvedeného výpočtu