Expozice - U6 - Malý svět techniky

PRO ŠKOLY: MALÝ SVĚT TECHNIKY U6

Vybrat

VI. energetická ústředna (U6), areál Dolních Vítkovic, Ostrava
Cena pro studenty 70,00 Kč | Cena pro učitele ZDARMA

Výstava odhaluje tajemství technických vynálezů od parního stroje až po současnost. Jejím cílem je přiblížit žákům a studentům zábavnou a interaktivní formou technické obory historicky tradiční v našem regionu. Pro jednotlivé části expozice jsou použity názvy světově známých vědecko-fantastických knih Julese Verna, jehož datum narození (1828) je identické s rokem zrodu Vítkovických závodů. Přednostně školám je výstava určena v pracovních dnech do 15:15 hod. Pedagogický doprovody mají vstup volný. Zarezervujte si termín pro svou třídu a nečekejte ve frontě.

V den Vaší návštěvy Malého světa techniky U6 je možné, že bude část expozice na nějakou dobu uzavřena pro veřejnost z důvodu probíhající výuky.

 

Malý svět techniky U6 je každé pondělí uzavřen. Rezervace pro školní skupiny je možná od úterý do pátku, a to minimálně 5 pracovních dní předem. 

V případě o zájem o komentovanou prohlídku s průvodcem, lze rezervovat 5 dní předem za příplatek 500 Kč/skupina. Prosím pro více informací, nás prosím kontaktujte na recepce.u6@dolnivitkovice.cz.