CzechTourism vyhlašuje soutěž o nejlepší české DestinaCZe. Podpořte nás a vyhrajte zajímavé ceny!

Anketa DestinaCZe 2013 na webových stránkách www.destinacze2013.cz nabízí pět různých kategorií, do kterých byly na základě regionálních doporučení nominovány nejoblíbenější turistické cíle České republiky. Nyní je pouze na hlasujících komu své hlasy přidělí. Soutěž potrvá do konce listopadu 2013. „Jsem rád, že se tato soutěž realizuje a že vzbudila pozitivní ohlasy. Anketa DestinaCZe napomáhá rozvoji domácího cestovního ruchu v regionech, což je jedno z hlavních poslání agentury CzechTourism,“ říká generální ředitel CzechTourism Ing. Rostislav Vondruška.

Každý hlasující získá po krátké registraci na webové stránce deset bodů, které může rozdělit mezi svá česká „ nej“. Je jen na hlasujících, zda všech deset hlasů přiřadí své oblíbené destinaci, nebo je rozdělí mezi více subjektů.

Zajímavá místa České republiky jsou přitom rozdělena podle netradičního klíče. Kategorie Fénix zastupuje objekty, které byly „vzkříšeny“ a nyní platí za vyhledávané turistické atrakce. Jsou to například oblasti, které kdysi sloužily průmyslu, a dnes je lidé vyhledávají z různých jiných důvodů. Magická místa jsou zařazena do kategorie Genius Loci. Jedinečnou atmosférou oplývají místa s dlouholetou tradicí, opředené zajímavými příběhy. Vyznavače nevšedních zážitků bude zajímat kategorie Trendy destinace. Uspějí cyklistické, bruslařské, běžkařské, lezecké nebo vinařské a pivní stezky? Rodiče s dětmi se jistě zaměří na kategorii Zážitek na 1000 % pro celou rodinu, kde najdou zábavné atrakce. Kdo si potrpí na kvalitu zákaznického servisu, ten by měl navštívit kategorii Cítit se jako doma.

Místo, ve kterém se hlasující budou cítit nejvíce „jako doma“, bude destinací, kde výherce uplatní svůj voucher na 10 000 korun.  

Stačí co nejpřesněji zodpovědět tipovací otázku „Kolik lidí bude v soutěži DestinaCZe 2013 hlasovat?"

Kromě hlavní ceny se každý týden losuje pět vítězů, kteří získají zajímavé výhry.

Více o vybraných destinacích najdete na www.destinacze2013.cz

Další inspiraci na zajímavá místa v  ČR najdete na http://www.ceskozemepribehu.cz/