Adrenalinový zážitek - simulátor letadla s přetížením 3G již tuto neděli

Tři propletené kruhy se jmenují gyroskop a simulují 3G přetížení. Stačí nasednout mezi kruhy do sedačky, upevnit bezpečnostní popruhy
a dobrodružství může začít. Až budete vzhůru nohama, budete si připadat jako opravdoví piloti stíhaček, i když oni ve skutečnosti zažívají přetížení ještě několikanásobně vyšší. Gyroskop si můžete u nás v Dolních Vítkovicích, před budovou U6, vyzkoušet zcela zdarma.

Svézt se mohou děti i dospělí. Rychlost a intenzita jízdy je regulována podle jejich přání, po celou dobu jízdy jsou organizátoři s osobou
v kontaktu, aby případně zabránili jakémukoliv nebezpečí.

Pokračovat pak můžete na prohlídku Interaktivní expozice U6. Zde vás čeká mimo jiné i simulátor letadla L-200, kterým se můžete vydat na sice méně adrenalinový, ale stejně tak zábavný let nad Ostravou. Dospělého vyjde vstup do expozice na 90 Kč, děti, studenti a senioři zaplatí 50 Kč.

Více informací na facebooku a také v Moravskoslezském deníku. Pro zájemce také na krátkém filmu.

Jak se k nám dostanete?

Vstup do areálu Dolních Vítkovic v Ostravě je přes vrátnici č. 1, kterou najdete na konci ulice Ruské pod ulicí Místeckou (pod tramvajovou zastávkou Vítkovice - Vysoké pece). Tramvaj č. 1, 2, 6 a 13.

Příjezdová trasa k areálu zde
Mapa areálu Dolních Vítkovic s vyznačením budovy U6 zde

Adresa: U6, Ruská 2994/18, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Ilustrační fotografie: